Oferujemy do sprzedania przestronny apartament na ostatniej kondygnacji o powierzchni 247 mkw z antresolą oraz tarasem z którego jest wspaniała panorama naszego miasta. Z okien apartamentu rozpościera się piękny widok na park oraz tętniące życiem centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców jest całodobowa ochrona, monitoring, zaawansowany system dostępu, szybkobieżne windy.
Apartament jest w stanie deweloperskim z możliwością dokupienia miejsca postojowego lub dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym w cenie 24000PLN brutto za jedno miejsce postojowe.
W skład apartamentu wchodzi:
- Pokój z aneksem kuchennym z komunikacją - 87,47 mkw
- Sypialnia- 19,14 mkw
- Sypialnia - 17,67 mkw
- Dwie łazienki (5,63mkw oraz 6,55mkw)
- Antresola o powierzchni 104 mkw
- oraz taras 10,52 mkw znajdujący się na dachu budynku.
Budynek w którym znajduje się mieszkanie jest najbardziej zaawansowaną technologicznie konstrukcją spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Cena zakupu mieszkania :6900 PLN za mkw brutto
Zapraszamy na prezentacje!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.